← НАЗАД НА БОЗА

Секси ќерките на познатите рок ѕвезди

Секси ќерките на познатите рок ѕвезди
1087 Читања

Погледнете ги секси ќерките на познатите рок ѕвезди

Не знаеме дали знаете, но децата на рок ѕвездите како Стивен Тајлер, Алис Купер и многу други не се веќе деца. Некои од нив станаа најсексапилните девојки по кои мажите буквално си го губат умот. Еве некои од нив:

Минка Кели

Сите ја познаваме Минка Кели, но колку од нас знаат дека оваа супер секси дама е ќерка на гитаристот на Aerosmith, Рик Дафи? Минка ја започна својата кариера како модел, но потоа стана актерка. Сега е една од најубавите жени на планетата.

 

Лив Тајлер

За Лив сите знаеме дека е ќерка на фронтменот на Aerosmith, Стивен Тајлер, иако до 8-годишна возраст не знаела за тоа. Но Лив не ја должи сјајна кариера на својот татко. Таа е успешна актерка која има талент, каков и да е тој.

 

Калико Купер

Сите го знаеме Алис Купер. А сега видете како изгледа неговата ќерка. Калико има 31 години, и е актерка.

Кимберли Стјуард, ќерката на Род Стјуард

Александра Ричардс, ќерката на Кит Ричардс

Лили и Фил Колинс

Џон Симонс од Кис и Софи

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk