Free zone

Топ 15 девојки на ролерки заради кои се дига… притисокот

Конечно ќе се збогуваме со зимата. Ни доаѓаат убавите сончеви денови кога згодните девојки во кратки фустанчиња и хеланки ќе продефилираат по улиците со ролерки.

Додека да ги дочекаме погледнете ги овие девојки од кои ќе ви се крене… притисокот:)

Напиши коментар