Celebrity

Вака изгледа новата Carrie Bradshaw!

Фановите на серијалот „Сексот и градот“ беа воодушевени кога се прошири веста дека ќе се снима продолжение на филмот, а потоа веднаш се појавија коментари на сметка на актерката која е одбрана да ја замени Sara Jessica Parker и да биде новата Carrie Bradshaw.

Се работи за младата актерка AnnaSophia Robb која ќе ја гледаме во најновиот серијал за четирите најдобри пријателки. Објавена и првата официјална фотографија на 18-годишната AnnaSophia која служи како промоција за она што допрва следува. Иако на почеток имаше и негативни коментари, по оваа слика скоро сите се согласуваат дека изборот паднал на вистинската девојка.

Погледнете ја фотката, па проценете сами.

Напиши коментар