Celebrity

Вил Ај Ем лудува низ Бразил!

Раперот Вил Ај Ем ја покажува својата огромна љубов кон Бразил во своето најново видео за песната „Great Times“. Овој сингл е дел од неговиот иден албум „# Willpower“ кој треба да излезе во март. За Вил Ај Ем дефинитивно доаѓаат подобри времиња, а тоа го пее и во рефренот на оваа фенси трака која се очекува да постигне голем успех.

Видеото било готово и прикажано во Бразил уште пред неколку дена, но најверојатно никој надвор од Бразил не го видел сè досега. Спотот е снимен во Рио де Жанеиро на познатата Ипанема плажа и низ бразилските улици.

Погледнете го видеото:

http://www.youtube.com/watch?v=urExk3OYd80

Напиши коментар