Celebrity

Запознајте ја ќерката на Бела и Едвард

Sвездите на “Самрак” Роберт Патинсон и Кристин Стјуарт позираа за насловната страна на познат американски магазин заедно со својата ќерка.

Девојчето со кое Бела и Едвард позираа се вика Мекензи Фој и има 11 години.

“На нас ни се чини забавно”, изјавила Кристин за магазинот. “Чудно е колку таа личи на нас”.

Последниот филм на серијалот ќе пристигне во кината во ноември оваа година.

Напиши коментар