Celebrity

Андреј Пејиќ во новиот спот на Дејвид Боуви

Наобичниот модел со српско потекло снимил спот со легендарниот извадувач.

Дејвид Боуви за песната “The Stars (Are Out Tonight)”, која ќе се најде на неговиот нов албум, снимил спот.

Покрај Пејиќ во спотот можете да ја видите и британската оскаровка Тилда Свинтон.

Погледнете го видеото…

Напиши коментар