Celebrity

Бијонсе представи дел од новата песна во рекламата за H&M

Популарната Биjонсе представи дел од својата нова песна” Standing on the Sun” во рекламниот спот за популарниот бренд H&M. откако е објавено дека 31-годишната пеачка е новото заштитно лице на нивната линија на костими за капење, од оваа компанија неколку пати се објавени промотивни фотографии со Бијонсе во главна улога, а сега фановите имаат можност да уживаат и во видеото во кое госпоѓа Картер ја изведува песната од својот нов албум.

Напиши коментар