Celebrity

Бритни Спирс го представи спотот за песната “Scream & Shout”

Will.i.am и Бритни учесствуваат заедно во хип хоп ремиксот на синглот Scream & Shout за кој е објавен спот пред некоку дена. Во ремиксот учествуваат раперите Diddy, Hit Boy, Waka Flocka Flame I Lil Wayne… а Бритни ќе ја видиме во сосема поинакво издание од она што досега сме го виделе.

Напиши коментар