Celebrity

Деми Ловато го представи спотот за песната “Heart Attack”!

Деми синоќа го представи спотот за својот нов сингл со кој го најавува нејзиното враќање на музичката сцена.

“Heart Attack” дури и без спот успеа да се искачи на 12. место на америчката топ листа а нема сомнение дека песната сега ќе стане уште по популарна. Прекрасната Деми во спотот ја гледаме во неколку црни и бели комбинации и во друштво на нејзиниот бенд.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_vntrYFXVko

Напиши коментар