Free zone

Девојката на Роналдо одби да го “уништи” дресот на Меси

Ирина Шајк не “наседна” на провокациите во текот на интервјуто…

Ирина Шајк, прекрасната руска манекенка и девојка на Кристијано Роналдо, не падна во замката која и ја спреми еден грчки новинар во текот на интервјуто, кога пред камерите ја замоли Русинаката со ножици да го исече дресот на Лионел Меси.

Меѓутоа, Ирина одлично се снајде така што му кажа на новинарот сам да го исече дресот, што тој на крајот и го направи.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cq4iMhiNlfw#!

Напиши коментар