Celebrity

Мараја Кери со нов спот

Мараја Кери (43) го претстави новиот спот за песната Beautiful. Атрактивната пејачка оваа нумера решила да ја екранизира во природна средина каде го покажала целиот свој сексапил. Да ве потсетиме, Мараја Кери и нејзиниот сопруг Ник Кенон неодамна по петти пат ги обновија своите брачни завети и тоа во Дизниленд.

Напиши коментар