Celebrity

Нов летен хит на Џенифер Лопез и Пит Бул

Латино дивата Џенифер Лопез и Питбул повторно остварија соработка и направија нова песна насловена како Live it up која има амбиции да го наследи нивниот мега хит On The floor.

Како звучи песната и дали ќе го постигне успехот на мега хитот On The floor проценете вие:

Напиши коментар