← НАЗАД НА БОЗА

Новото видео на Џеси Џеј

Новото видео на Џеси Џеј
599 Читања

Џеси Џеј во видеото за нејзиниот нов сингл WILD, останува само по долна облека и накит.

Погледнете го видеото:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk