Celebrity

Погледнете го новиот спот на Крис Браун

Познатиот рапер сними спот инспириран од својот идол Мајкл Џексон.

Песната Fine China е првиот сингл на Крис Браун од новиот албум кој ќе стапи во продажба на лето.

Напиши коментар