Celebrity

Погледнете го новиот спот на Наташа Беквалац за песната “Слушкиња”

По големиот успех и милионските прегледи на јутјуб на предхотните песни ,Наташа Беквалац им ја исполни желбата на фановите и сними балада во својот познат стил под наслов “Слушкиња”. Со оглед на тоа дека се работи за емотивна песна, спотот е едноставен, љубовен и снимен е во Париз на денот на Заљубените.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d62hGP0EfAs

Напиши коментар