← НАЗАД НА БОЗА

Погледнете како Лејди Гага се спрема за настап и слушнете делови од нејзините песни

Погледнете како Лејди Гага се спрема за настап и слушнете делови од нејзините песни
573 Читања

Лејди Гага ги почести своите фанови со делови од нејзините нови песни “Swine” и “Manicure”, кој можат да се слушнат во позадина на видеото од нејзината проба за настап на iTunes фестивалот.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk