Celebrity

Ријана: Без шминка и потполно гола во новиот спот

Ријана работи со полна пареа. Го сними спотот за песната “Stay”, а ова видео е во потполност различно од нејзините предходни спотови- снимен е додека таа се капе во када гола и без шминка.

Со новиот видео спот најзадоволни се нејзините фанови. Во медиумите се појавиа шпекулации дека некои од стиховите Ријана му ги посветила на Крис Браун. Тие заедно се појавиа на доделувањето на Греми наградите, со што јавно покажаа дека се заедно и дека сите лоши работи кои се случија меѓу нив , останаа во минатото.

Напиши коментар