Celebrity

Вистински спектакл од Бијонсе

Бијонсе е под голем притисок се да биде совршено.

Одбројувањето фицијално започна и Бијонсе на нејзиниот официјален веб-сајт веќе со денови ги известува своите фанови како напредуваат подготовките за најочекуваниот настап на годината – секако се работи за полувремето на Super Bowl кој оваа година се оджува во Њу Орлеанс!

Часови и часови вежбање, пот, солзи, плускавци, планирање…на толку многу работи треба да се размислува. Но, Бијонсе и нејзината екипа се трудат да дадат се од себе и целосно се фокусирани на шоуто. Бијонсе сега објавила и видео од пробите, а вие ѕирнете да видите што ве чека!

Тоа ќе биде вистински спектакл кој одвај чекаме да го видиме!

 

Напиши коментар