← НАЗАД НА БОЗА

50 Cent со нов видео запис

50 Cent со нов видео запис
2590 Читања

Раперот наречен 50 Cent објави нов видео запис за песната Smoke.

Самата песна претставува најава за претстојниот албум „Animal Ambition“.

Продуцент на песната „Smoke“ се јавува Доктор Дре, кој имаше огромна улога во создавањето на новиот албум на раперот. „Animal Ambition“ ќе излезе во продажба на 3 јуни.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk