← НАЗАД НА БОЗА

Целиот албум на Бијонсе отпеан во 5 минути!

Целиот албум на Бијонсе отпеан во 5 минути!
703 Читања

Обожавателите на американската пеачка, Мич Граси и Скот Хјнинг со својата забрзана верзија на албумот на Бејонсе станаа хит на интернет.

Момчињата кои настапуваат под името “Суперфрут“, со својата необична верзија ја одушевија и Бијонсе која линкот од нивната снимка на Јутјуб го постави на својот Фејсбук профил. Секако после тоа Мич и Скот можеа да се пофалат дека нивното видео има повеќе од милион прегледи.

Вака звучи албумот во забрзана верзија:

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk