← НАЗАД НА БОЗА

Да се спремиме за Оскарите!

Да се спремиме за Оскарите!
660 Читања

 

Викендов во недела спрема понеделник, односно втори спрема трети март ќе се оддржат гламурозните “Оскари“. За да се припремиме за тоа целодневно доживување, ви прикажуваме нешто повеќе за самите статуетки, односно како се тие направени!

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk