← НАЗАД НА БОЗА

Дали ви се допаѓа црногорската песна за Евровизија? (Видео)

Дали ви се допаѓа црногорската песна за Евровизија? (Видео)
724 Читања

Познатиот пејач на балади со оваа песна ќе ја претстави својата земја во Копенхаген, а малку е да се каже дека сите се воодушевени од песната.

Сергеј Четковиќ, сними и спот за песната “Мојот свет” со која ќе ја претстави Црна Гора на овогодинешната Евровизија.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk