← НАЗАД НА БОЗА

Џеј Ло незнае да згреши

Џеј Ло незнае да згреши
627 Читања

Кога убави луѓе не забавуваат не може да се погреши. Џеј ло во нејзиниот 8 албум ја вклучи песната „I Luh Ya Papi“, која ја објави како прв сингл.

Пеачката со две деца и веќе во поминати четриесети години може да им парира на тинејџерките. Џен изгледа прекрасно, изгра добро, само има промена на гласот, што не се знае дали она ја пее песната или некој друг!

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk