← НАЗАД НА БОЗА

Џеј Ло со својот сексипилен танц ја воодушевила публиката!

Џеј Ло со својот сексипилен танц ја воодушевила публиката!
790 Читања

 Пеачката настапи на америчкиот Идол и за време на таа прилика го промовирала новиот сингл “I Luh Ya Papi” кои бил накитен со провокативна кореографија која одзема здив.

Пеачката Џенифер Лопез неспорно има најубав задник на светот, кој вредно го затега со танц и теретана. Секси мешање, превиткување и совршен изглед се она по тоа што е препознатлива.

Иако Џеј Ло беше дупло постара од сите натпреварувачи вечерта, ги засени сите млади со својата играчка способност.

Секси кореографијата пали, погледајте:

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk