← НАЗАД НА БОЗА

Фамилирајно остварување: Анџелина и Бред ќе се појават заедно со децата во филмот “Клеопатра”

Фамилирајно остварување: Анџелина и Бред ќе се појават заедно со децата во филмот “Клеопатра”
2972 Читања

Иако глумицата изјави дека не сака децата да ги следат нејзините стапки, се појави вест дека фамилијарно ќе се појават во филмот “Клеопатра”.

“Целата фамилија ќе се појави во овој филм, иако Бред и Анџелина не сакаа децата да се занимаваат со глума, тоа е во нивните гени. Овој филм би можел да биде почеток на нешто многу големо”, изјави извор близок до парот.

Ќерката Вивиен веќе глумеше со Анџелина во филмот “Maleficent” каде за прв пат ги покажа нејзините актерски способности, а ова ќе биде нејзина втора улога.

“Сметаме дека е забавно за децата да ни се придружат на сетот, но не и да бидат актери. Тоа не е наша цел”, изјави Анџелина.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk