Free zone

Го исполни ветувањето: Старлетата се соблече гола во чест на фудбалерите на Наполи (Видео)

Познатата италијанска старлета Марика Фрушко се соблече гола и на тој начин ја прослави неодамнешната победа на Наполи над Рома.

Марика е голем фан на Наполи, и често се соблекува за да ја прослави победата на својот омилен тим. Наполи во дерби ја победи Рома со 1:0.

Старлетата била гостинка во студиото на една италијанска телевизија каде што ја прославила победата на Наполи. Водителот и Марика славеле, а старлетата ги покажала градите.

Таа потоа снимила и кратко провокативно видео каде што повторно покажала колку го сака Наполи.

Напиши коментар