← НАЗАД НА БОЗА

Изненадете ја жената со оброкот на Шварценегер!

Изненадете ја жената со оброкот на Шварценегер!
417 Читања

Стариот Чичко Шварци, во последно време е се попопуларен и се појавува во многу области и сцени на забавниот живот.

Денеска тој ќе се обиде да ви покаже како се приготвува оброк. Вие пробајте овој убав и масивен сендвич да и го приготвите на љубената 🙂 и да ја изненадите со гурманска храна.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk