← НАЗАД НА БОЗА

Кајли Миног напаѓа со провокативно видео!

Кајли Миног напаѓа со провокативно видео!
751 Читања

После изненадувањето кое Кајли му го приреди на еден свој обожавател и кое како да беше најава за новиов спот, се појави видео запис со кој атрактивната пеачка ќе се претстави во 2014.

Прекрасна и на 45 години, секси и сеуште заводлива Кајли Миног во „Kiss me once“.

Погледнете:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk