After Midnight

Кога различните зодијачки знаци ги оставаат своите партнери/партнерки

Постојат работи кои одредени знаци едноставно не можат да ги проголтаат. Има и такви кон кои не можат да се придржуваат. И тие стануваат главна причина за разделба. Прочитајте кога зодиите го оставаат својот интимен партнер.

Овен: Кога е принуден да се покорува!

Бик: Кога ќе биде понижен јавно (пред пријатели).

Близнаци: Кога ќе им стане досадно.

Рак: Никогаш!

Лав: Кога ќе престанеш да се однесуваш со него како кон “господар”.

Девица: Кога често и се даваат поводи за љубомора.

Вага: Кога ќе се во друг/а.

Шкорпија: Кога сексот ќе престане да биде возбудлив.

Стрелец: Кога ќе почне да биде болно љубоморен.

Јарец: Кога партнерот ќе почне да се однесува немарно кон врската.

Водолија: Да те остави ли? Дека тој никогаш не бил твој!

Риби: Кога ќе престане да се чувствува сакана и значајна.

Напиши коментар