← НАЗАД НА БОЗА

Кога старлетата ќе запее – Ана Карабатиќ возбудува во новиот спот!

Кога старлетата ќе запее –  Ана Карабатиќ возбудува во новиот спот!
2965 Читања

Ѕвездата на бројни релни емисии во видео спот за песната „Тајна врска“, глуми љубовница. Хрватската старлета Ана Карабатиќ сними провокативен спот заедно со MC Ninno и DJ Bakyjem. 

Да се потсетиме, Ава пред неколку месеци ја сними песната „Љубовница“ со фолк пеачот Џодани и во таа прилика покажа како пее.

Погледнете го спотот:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk