After Midnight

Некои работи мора да ги пробате во сексот, пред да умрете!

За 90% од работите во листата, најдобро е да ги правите со тој што го сакате и со тој што се осеќате сигурно. Останатите се за тие што немаат парнер.

Знаете ли кои се тие секс работи кои мора да ги дожеивеете пред да умрете? Оваа секси листа ќе ве потсети дека треба да уживате со вашиот партнер и како најквалитетно и најдобро да го поминете времето со него. Да напоменеме, листата е за женскиот пол! J

 • Да бакнете девојка
 • Имате анален секс
 • Имате тројка
 • Прифатите покана за групен секс
 • Имате телфонски секс
 • Маструрбирате
 • Користите вибратор
 • Да си поиграте со секси играчка со партнерот
 • Да дозволите да ве врзат
 • Да врзете некого
 • Имате секс на јавно место
 • Бидете воајер и гледајте додека луѓето водат љубов (во живо, порно филмовите не се рачинаат)
 • Пробајте секс во кола
 • Имајте секс на паркингот од ресторанот
 • Обавезно имајте секс со странец
 • Имајте врска за една вечер
 • Имајте секс во брак
 • И секс во брод
 • И секс во вода
 • Пробајте секс со благи ударци по газ
 • Читајте еротични романи
 • Играјте покер/монопол во соблакање
 • Пробајте секс под туш
 • И секс додека стоите до ѕид
 • И секс без бакнежи
 • И секс во темнина
 • И секс на брзина во светло
 • Понекогаш бакнувајте се долго и немојте да имате секс
 • Имајте секс во шатор во некоја шума
 • Заедно гледајте порнич
 • Научите како сами да си направите повеќекратни оргазми
 • Имајте секс на плажа
 • Заврзете си ги еден на друг очите
 • Користете лед за предигра
 • Играјте си, глумете
 • Користете шлаг
 • Понекогаш облечете и Ла перла гаќички
 • Имајте секс со некој многу постар
 • Имајте сек со некој многу млад (легално млад)
 • Имајте секс во странска земја, по можност со странец
 • Пробајте секс на брзинка додека сте во фустанче
 • Додека паѓа дожд нека трае долго
 • Имајте секс во океан додека луѓето пливаат околу вас
 • Имајте секс кога сте многу пијани  (али со вашиот партнер)
 • Имајте тивок секс додека се сите дома

Напиши коментар