← НАЗАД НА БОЗА

Нема да ви се верува како Карлеуша ја пее Don`t Speak!!

Нема да ви се верува како Карлеуша ја пее Don`t Speak!!
745 Читања

Јелена имала несекојдневен стајлинг, фустанот и е до под во пруги, со отворен грб и поинаква фризура од вообичаено.

Пеачката често пее песни на јазик што не и е мајчин, меѓутоа во јавност не сме ја имале до сега можноста да ја испее песната Don’t speak”.

Како ви се допаѓа оваа изведба? 🙂

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk