← НАЗАД НА БОЗА

Нова песна на Јелена Розга – „Со вкус на ментол“

Нова песна на Јелена Розга – „Со вкус на ментол“
951 Читања

Хрватската пеачка во новиот спот се појавува во многу атрактивно издание. Јелена Розга конечно ги израдувала своите фанови со долгоочекуваниот спот за новата песна „Со вкус на ментол“.

Музичката ѕвезда во визуелизацијата на песната се појавува во провокативно издание што може да се примети на овој видео спот.
Ако се суди според реакциите на обожавателите, новата песна на Јелена Розга ќе биде хит. Слушнете:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk