← НАЗАД НА БОЗА

Погледнете го трејлерот за „Dawn of the Planet of the Apes“

Погледнете го трејлерот за „Dawn of the Planet of the Apes“
702 Читања

По успешно анимираниот прв дел за планетата на мајмуните, искочи и трејлер за долго очекуваниот и најавуван „Dawn of the Planet of the Apes“.

Премиерата е закажана за 11 јули годинава, а актерската екипа е составена од Гери Олдман, Кери Расел, Џејсон Кларк и други, а режијата е на Мет Ривс. 
Погледнете:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk