← НАЗАД НА БОЗА

Дали ова е последниот трејлер од Играта на Тронови?

Дали ова е последниот трејлер од Играта на Тронови?
2658 Читања

Периодов излегоа толку многу трејлери за новата сезона на Играта на тронови, што више не знаеме дали се работи за несигурност на менаџерскиот тим или пак маркетингот е најсигурната алатка да сите дознаат и со нетрпение да го чекаат новото издание.

Трејлерот ги покрива настаните од првата до третата сезона од серијата, која е адаптацијата на книгите на Џорџ Р.Р. Мартин. Мислејќи на оние кои сè уште ја немаат изгледано серијата, ScreenJunkies направија две верзии на искрениеот трејлер – еден која содржи „спојлери“ и еден без.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk