← НАЗАД НА БОЗА

Ребек Фергусон колабираше на бина (видео)

Ребек Фергусон колабираше на бина (видео)
659 Читања

Ребека настапуваше во емисијата Loose Women, кога на средина од настапот го остави микрофонот, се фати за градите и се спушти на под.

Членовите од бендот брзо притрчаа да и помогнат, а на екраните се појави одјавната шпица.

Инаку, Ребека Фергусон е учесничка од британското шоу Х-фактор, која неретко имаше проблеми со тремата во текот на live настапите.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk