← НАЗАД НА БОЗА

Секси издание на Рики Мартин и Џенифер Лопез (Видео)

Секси издание на Рики Мартин и Џенифер Лопез (Видео)
612 Читања

Рики Мартин и Џенифер Лопез снимија дует со раперот Висин.

Песната која носи наслов “Адреналина’, и која заедно ја отпеале и одиграле во секси спотот, предизикала вистинска бура.

Во тоа им се придружил и порториканскиот рапер Висин и секси танчери, но акцентот  е ставен на хемијата помеѓу Џенифер и Рики Мартин.

Се разбира, Џенифер е главна ѕвезда, а нејзините модни комбинации во спотот се вистински хит.

Погледнете го спотот и уживајте:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk