After Midnight

Секси трикови: Избезумете го во спалната соба!

Со само неколку трикови ќе ја распламтите страста која ја имавте на почетокот од врската. Читајте, памтете и спроведувајте… ефектот ќе биде поголем од очекуваното.

Упатете по некој комплимет за неговиот пенис!

Креветот е место каде може да зборувате за “валкани” работи, таму не се решаваат дневните проблеми.

Започнете го денот со оргазам!

Прекинете ја сексуалната рутина која веќе и двајцата ја знаете на памет. Одречете се од вечерниот сексна брзина, наместо тоа наутро наместете го алармот 15 мин порано. Започнете го денот со оргазам, задоцнете на работа.

Облечете се провокативно!

Знам дека звучи како клише но, пробајте да го изненадите вечерва. Секси долна облека, подвезици… високи потпетици… Па и он е живо суштество кое треба да се израдува:)

Закажете му секс!

Тоа едноставно пали. Закажете му незаборавно сексуално доживување во дневната или спалната соба и напоменете му го времето за средбата.

Напиши коментар