← НАЗАД НА БОЗА

Ѕвездата на црвениот тепих – ПРОМОТЕРКА!

Ѕвездата на црвениот тепих – ПРОМОТЕРКА!
101 Читања

Беше оддржано доделувањето на Златните Глобуси – ѕвезда на црвениот тепих?

Промотерката на вода!

Наградите Златен Глобус се одржаа во Лос Анџелес. Наградите беа поделени, а сите холивудски ѕвезди прошетаа по црвениот тепих. Зад нив постојано стоеше една девојка во син фустан …

Моделот Келет Кетберт стана интернет хит, откако беше откриено дека „промотерката на вода“, која стоеше таму и ги „поеше“ жедите славни личност, можеше да се види на сите слики!

Реми Малек позира – ете ја Келет зад него. Лејди Гага – ете ја повторно…

Секој што стоеше пред објективите на светските фоторепортери, можеше да очекува дека и таа ќе биде на сликата.

Погледнете го видеото:

А, сега погледнете ја Келет..

View this post on Instagram

💋 @agentprovocateur

A post shared by Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert) on

View this post on Instagram

🤓

A post shared by Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert) on

View this post on Instagram

🐰

A post shared by Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk