← НАЗАД НА БОЗА

Првите фотографии од најпопуларното момче во кралството беа објавени: Хари и Меган го покажаа својот син

Првите фотографии од најпопуларното момче во кралството беа објавени: Хари и Меган го покажаа својот син
113 Читања

Меган Маркл се породи пред два дена.

Принцот Хари и Меган Маркл гордо го покажаа својот син два дена по породувањето.

Војвотката од Сасекс изјави дека ги има „двајцата најдобри мажи на светот“.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk