← НАЗАД НА БОЗА

Штета… Беше убаво видео…

Штета… Беше убаво видео…
108 Читања

Ова сигурно ќе ве насмее до солзи!

Манекенката Чарли Џордан редовно ги изненадува своите следбеници на Instagram со фотографии и снимки во костим за капење.

И овој пат ништо не беше поинаку … освен, кога заводливото туширање го прекина падот на тушот, кој ја удри во главата. Убавицата го сподели овој комичен момент на Instagram.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk