Free zone

10 докази дека славните дами немаат толку бујна коса како што ви се чини

Надградбите за коса се толку присутни што многу познати личности не кријат ниту дека ги носат. На пример, Џенифер Лопез се шета низ аеродромот со симпатична боб фризура и еден ден подоцна сјае на црвениот тепих со прекрасна коса долга до половината. Но, познатите личности не ги користат наставките само за должина, туку и за волумен.

Дамите со тенка коса најчесто користат екстензии за коса, бидејќи тие значително ги трансформираат своите фризури за кратко време и ги прават бујни. Погледнете ја нашата галерија со фотографии и видете како изгледаат дамите на славните со помош на холивудски фризери и без.

Напиши коментар