Celebrity

9 Инстаграми на славни личности кои веројатно ги пропуштивте оваа недела

1.Треј Сонгз откри дека бил позитивен на КОВИД-19.

2. Меган Трeјнор и Дерил Сабара објавија дека го очекуваат своето прво дете

4. Леброн Џејмс сподели слатки throwback фотки од неговиот син, Брони Џејмс, за неговиот 16-ти роденден.

5. Никола Ана Пелц и нејзиниот вереник Бруклин Бекам уживаа заедно

View this post on Instagram

posh is back!!!

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

6. Џиџи Хадид и посака среќен 24ти роденден на својата сестра Бела

7. Двејн „Рок“ Џонсон изгледа супер моќно во теретана (како и секогаш)

8. Аманда Бајнс повторно се врати на Инстаграм.

9. Домино Кирк ја сподели оваа слатка фотографија на која нејзиниот сопруг Пен Бадгли го држи нивниот син.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on

Напиши коментар