Celebrity

Ариана Гранде со заводлива фотографија го најави новиот албум

Ариана Гранде го објави својот шести студиски албум пред неколку дена, а сега на својот Инстаграм сподели заводлива фотографија со која го најавува хит синглот „Positions“, кој, како што напиша, ќе биде достапен утре.

Таа објави фотографија на која се гледа половина од нејзиното лице, сè до бутовите. Таа носи кратко здолниште и кроп – топ што и ги истакнува стомакот и градите.

Напиши коментар