Celebrity

Деми Ловато бесна на својот поранешен вереник – Зошто не сака да слушне за него?

Неодамнешното раскинување на поп-sвездата Деми Ловато и нејзиниот вереник, Макс Ехрих предизвика лавина реакции во Холивуд.

И додека Деми молчеше за раскинувањето, Макс ги користеше социјалните мрежи за да каже што навистина мисли за неговата (поранешна) вереница.

Макс објави неколку објави на стории на Инстаграм, во кои се наведува дека слушнал за раскинувањето од таблоидите, а потоа го негираше истото.
Подоцна напиша дека ја сака Деми Ловато и сподели неколку нејзини песни.

Се наведува дека Деми е „засрамена“ поради неговите „испади“, и дека таа не сака повеќе да биде во контакт со него.

„Во овој момент, таа не сака да биде во контакт со него. Таа е целосно засрамена и не и се допаѓа тоа што тој јавно зборуваше за нивната врска на социјалните мрежи “, вели извор близок бна .

Според изворот, Макс не сака да го прифати фактот дека нивната веридба е раскината и се обидува да ја контактира. Од друга страна, таа е загрижена дека тој може да ја загрози нејзината репутација.

„Не може да поверува дека се закачил со таблоидите и сега јавно зборува за нивното раскинување на Инстаграм. Тоа е понижувачко за неа. Не сака повеќе да го види“, заклучи изворот.

Напиши коментар