Astro&Horoscope

Дневен хороскоп за 24 септември 2020 година

На Овенот му треба помош од колегите, Бикот сака авантура, Близнаците имаат добар ден за кариера, Ракот е за loveубен, Лавот е доследен на себе, Девицата ги одложува обврските, Вагата е лута на партнерот, Шкорпијата ужива во врска, Стрелецот ужива во соло статус, Јарецот има потреба од промена, Водолијата е под стрес и Рибите тешко се прилагодуваат. Ова е денешен дневен хороскоп за 24 септември 2020 година.


ОВЕН

Работа

Ако откриете дека не можете сами да решите некои детали, не форсирајте ја целата ситуација и обидете се да ги поставите тековните обврски во ред со помош на колегите.


Љубов

Не сте свесни за присуството на една Шкорпија, но сигурно ве чекаат некои промени во следниот период без лош исход.

Здравје

Побарајте стручен совет за состојбата на белите дробови.

Напиши коментар