Astro&Horoscope

Дневен хороскоп за 25 септември 2020 година

Овенот решава долгови, Бикот планира, Близнаците заљубени, Ракот ги привлекува Скорпијата и Јарецот, Лавот мисли на една личност, Девицата преговара, Вагата влегува во тајна врска, Стрелецот се враќа кај некого од минатото, Водолијата е егзотична, а Рибите се воркохолни. Ова е денешен дневен хороскоп за 25 септември 2020 година.ОВЕН

Работа

Ако некој од вашите клиенти ви должи пари, денес имате особено добар аспект на полнење на она што сте го пропуштиле одамна.

Љубов

Имате впечаток дека се забавувате со личност која е многу популарна меѓу луѓето или која во основа ја сака. Тој може да биде актер на сцената.

Здравје

Пазете се од настинка.

Напиши коментар