Astro&Horoscope

Дневен хороскоп за 26 септември 2020 година


Овен хипохондрик, Бик страстен со Шкорпија, Близнаци врти лист, Рак страстен, Лав открива тајни, Девица се свртува кон себе, Вагата се занимава со финансии, Стрелецот е под притисок, Јарецот е неумерен, Водолијата работи со срцето, а Рибите се будат. Ова е денешен дневен хороскоп за 26 септември 2020 година.

ОВЕН

Работа

Ако водите приватен бизнис, тој мора да биде под влијание на Месечината. Денес е добро да се започне нешто, дури и со помали инвестиции, само за да се одбележи циклусот кој штотуку започнува.

Љубов

Ве привлекуваат постари лица, кои се доста успешни во својата деловна активност. Партнер може да се занимава со невообичаени активности. Тој може да биде езотеричар.

Здравје


Можеби сте склони кон хипохондрија.

Напиши коментар