Astro&Horoscope

Дневен хороскоп за 29 септември 2020 година

Овенот бара компромис, Бикот сомнителен, Близнаците под стрес, Ракот уморен, на Лавот и Девицата им следуваат интересни средби, Вагата воздржана, Шкорпија емоционална, Стрелец расположен, Јарецот го менува расположението, Водолијата се премислува, а Рибите очекуваат тајна врска. Ова е денешен дневен хороскоп за 29 септември 2020 година.

Работа
Вие се занимавате со мали нешта што не ви одговараат. Мора да се подготвите за побрзо темпо на работа, што во основа не ви е тешко. Поминете го денот во мир со помала посветеност на деловните активности.

Љубов
Обидете се да најдете компромис во вашите желби и промени во емотивна смисла. Покажете дека не сте ситни и започнете да излегувате малку почесто.

Здравје
Вие сте под стрес.

Напиши коментар