Astro&Horoscope

Дневен хороскоп за 30 септември 2020 година

Овен ја запоставува својата партнерка, Бикот е подготвен за предизвици, Близнаците бараат совети, Ракот е мирен, Лавот е креативен, Девиците завидуваат, Вагите се оригинални, Шкорпијата е саркастична, Стрелецот е воздржан,на Јарецот му следи солиден ден, Водолиите се прилагодуваат, а Рибите се премногу самокритични. Ова е денешен дневен хороскоп за 30 септември 2020 година.

Работа
Премногу сте во право за нечиј вкус. Не претерувајте во она што сте најдобри. Обидете се да им помогнете на другите во она што може да ги зголеми вашите финансии.

Љубов
Премногу се посветувате на вашето хоби и оставате малку време на вашиот партнер, кој со нетрпение ве чека.

Здравје
Посетете стоматолог.

Напиши коментар